Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

3M™ Hot Melt™ Connectors


Hot Melt Connector

Hot Melt Connectors zijn over het algemeen goed bekend bij de installateurs vanwege de betrouwbaarheid, kwaliteit en gemak in gebruik. Hot Melt connectors zijn voorzien van een hoogwaardige kwaliteit lijm waardoor de installateur tijdens de afmontage de mogelijkheid heeft de connector opniew te verhitten en dus de vezel te herpositioneren om fouten eenvoudig te herstellen zonder de kwaliteit van de verbinding in gevaar te brengen.

PDF Icon 3M Hot Melt Fiber Optic Connectors, kits en accessoires - datasheet (PDF 390kb)

PDF Icon 3M Hot Melt Termination kit 6365 en 6361 - datasheet (PDF 40kb)

Video icon Bekijk de Hot Melt ST Connectors demo video
Video icon Bekijk de Hot Melt LC Connector demo video
Video icon Bekijk de Melt SC FC Connector demo video


Highlights:

  • Snel, eenvoudig en veilig te monteren
  • Eenvoudig polijstproces, zowel handmatig als met polijstmachine
  • Alle connectoren hebben een ziricona ferrule en Hot Melt adhesive
  • De “boots” zijn beschikbaar in verschillende kleuren
  • Geschikt voor LAN en CATV applicaties
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik

3M™ heeft een compleet assortiment aan single-mode & multimode Hot Melt connectoren in zowel; ST, SC, FC als LC uitvoering.


Als u meer informatie wenst over Hot Melt Connector dan kunt u contact met ons opnemen via email of u kunt ons telefonisch bereiken via tel: 071 5 450 315.