Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

Oplossingen voor bedrijfsnetwerken

Efficiënte communicatie netwerken zijn cruciaal, om de dagelijkse successen van de zakenwereld te waarborgen.

Vandaag de dag worden er nog hogere eisen gesteld aan het netwerk, dan ooit te voren. Zo moet het netwerk te allen tijde uitgebreid kunnen worden. Nieuwe gebruikers moeten snel en gemakkelijk kunnen worden toegevoegd. En de serviceverlening en bandbreedte moeten zonder enig probleem kunnen worden verhoogd.

Het is noodzakelijk deze processen snel en veilig uit te voeren, terwijl het netwerk operationeel blijft en de gebruiker ongestoord verder kan werken. Met dit doel voor ogen, biedt 3M Telecommunications een breed scala modulaire- en datanetwerksystemen aan, met de daarbij behorende service en training.

Met 3M’s 'Enterprise Network Solutions' kan men datanetwerken aanpassen en uitbreiden, om aan de huidige en toekomstige netwerkvereisten te blijven voldoen.

Producten voor bedrijfsnetwerken


Volition koper databekabeling

Volition™ koper databekabeling

3M Telecommunicatie beschikt over een compleet koper assortiment voor databekabeling in zowel categorie 5e, categorie 6 als 10G voor UTP, FTP en STP toepassing. Het 3M Volition koper concept staat voor kwaliteit en installatiegemak. Het concept bestaat uit hoogwaardige patch panelen, patch cords, RJ45 Jacks, kabel en outlets die garant staan voor maximale performance en uw installatiegemak.

Kenmerkend voor het Volition Koper concept is het zeer hoge kwaliteitsniveau, in combinatie met een uiterst eenvoudige en snelle montage, waarbij een minimum aan gereedschappen nodig is. Het hele concept is gebaseerd op onze RJ45 Jacks. De jacks hebben een universeel keystone formaat, u hoeft geen speciale tools aan te schaffen, ze kunnen per stuk gemakkelijk in een patchpaneel geklikt worden en zijn herbruikbaar, waardoor het systeem ook zeer geschikt is voor prefabricage. Een ander voordeel is de unieke geïntegreerde contact- en stofbescherming in de jack.


Koperbekabeling Categorie 6A


  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6A - Volition™ RJ45 K10 Jacks
    Volition™ RJ45 K10 Jacks
  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6A -  Outlets
    Outlets
  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6A -  Patchpaneel
    Patchpaneel


Koperbekabeling Categorie 6


  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6 - Volition™ RJ45 K6 Jacks
    Volition™ RJ45 K6 Jacks
  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6 - Outlets
    Outlets
  • Volition - Koperbekabeling Categorie 6 - Patchpaneel
    Patchpaneel


Benodigheden Categorie 6 & 6A


  • Volition - Benodigheden Categorie 6 & 6A - Kabel
    Kabel
  • Volition - Benodigheden Categorie 6 & 6A - Patch kabel
    Patch kabel


Volition VF-45 Concept


  • Volition - Volition VF-45 Concept - Socket
    Socket
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Gereedschap
    Gereedschap
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Accessoires
    Accessoires
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Patchpaneel
    Patchpaneel
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Aansluitdozen
    Aansluitdozen
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Volition kabel
    Volition kabel
  • Volition - Volition VF-45 Concept - Patch kabel
    Patch kabel


Networking Hardware


  • Volition - Networking Hardware - Media converters
    Media converters




Glasvezel databekabeling

Glasvezel databekabeling

De glasvezeloplossingen van 3M Telecommunications bieden u een compleet en gevarieerd assortiment productoplossingen aan voor fiber-to-the-desk, backbones, data centers en industriële of militaire bekabling, gebaseerd op de conventionele stekkersystemen. Bij het ontwerp van de systeemcomponenten is er speciale aandacht besteed aan de betrouwbaarheid, uw installatiegemak en de flexibele uitbreidingsmogelijkheden van het netwerk. Daarnaast vereist ons VF-45 systeem slechts een beperkte hoeveelheid ruimte in vergelijking met soortgelijke netwerkoplossingen.

Het 3M glasvezelassortiment bestaat uit verschillende montagesystemen en aansluittechnieken waaruit u kunt kiezen, namelijk: 3M Hot Melt, Crimplok, NPC en de Fibrlok. Wij bieden een volledig assortiment aan connectiviteit , beschikbaar in LC, SC, ST of FC. Alle types zijn leverbaar in zowel de singlemode als de multimode uitvoering.

Daarnaast hebben wij een uitgebreid assortiment in 19” patch panelen, patch cords, pigtails, outlets en distributie boxen.


Montagesystemen


  • Glasvezel - Montagesystemen - Hotmelt
    Hotmelt
  • Glasvezel - Montagesystemen - NPC
    NPC
  • Glasvezel - Montagesystemen - Crimplok
    Crimplok


ST, SC,LC,FC connectors & pigtails


  • Glasvezel - ST, SC,LC,FC connectors & pigtails - ST
    ST
  • Glasvezel - ST, SC,LC,FC connectors & pigtails - SC
    SC
  • Glasvezel - ST, SC,LC,FC connectors & pigtails - LC
    LC
  • Glasvezel - ST, SC,LC,FC connectors & pigtails - FC
    FC
  • Glasvezel - ST, SC,LC,FC connectors & pigtails - E2000
    E2000


Single/multi mode patch kabel


  • Glasvezel - Single/multi mode patch kabel - Multi mode
    Multi mode
  • Glasvezel - Single/multi mode patch kabel - Single mode
    Single mode


Lastechniek


  • Glasvezel - Lastechniek - Fibrlok
    Fibrlok
  • Glasvezel - Lastechniek - LWL-lascassette
    LWL-lascassette


Aansluittechniek


  • Glazvezel - Aansluittechniek - Aansluitdozen
    Aansluitdozen
  • Glazvezel - Aansluittechniek - Patchpaneel
    Patchpaneel




Koper telefonie

Koper telefonie

3M Copper Interconnect Solutions omvat een volledig productassortiment voor telefonienetwerken in zowel de openbare-, als de privé-sector.

Ons koper interconnect systeem biedt een volledige range aan van producten en technieken, die betrouwbare verbindingen tussen openbare- en privénetwerken garanderen.

Het brede productassortiment maakt volledige netwerk oplossingen voor elk denkbaar toepassingsgebied mogelijk.
Daarnaast bieden onze splitters en verdeelboxen een optimale basis voor de installatie van onze innovatieve aansluittechnieken.


19 inch Verdeler


  • Koper - 19 inch Verdeler - Patchpaneel
    Patchpaneel
  • Koper - 19 inch Verdeler - FlexiRail
    FlexiRail


Systeemverdeler


  • Koper - Systeemverdeler - QVG
    QVG
  • Koper - Systeemverdeler - FVG FlexiRail
    FVG FlexiRail


Verdeelkasten


  • Koper - Verdeelkasten - QWG
    QWG
  • Koper - Verdeelkasten - QVSN
    QVSN
  • Koper - Verdeelkasten - VKA
    VKA
  • Koper - Verdeelkasten - VKU
    VKU


SID, LSA aansluittechnieken


  • Koper - SID, LSA aansluittechnieken - SID
    SID
  • Koper - SID, LSA aansluittechnieken - LSA
    LSA


Toebehoren


  • Koper - Toebehoren - Kabelbevestiging
    Kabelbevestiging




19 inch Patchkasten

19 inch Patchkasten

De 3M QSVL 2000 Patch kasten zijn voorzien van alle gemakken om uw netwerk veilig en gestructureerd te installeren. De hoogwaardige patch kasten beschermen uw netwerkcomponenten tegen mogelijke invloeden van buitenaf, zoals aantasting en klimaatsinvloeden.

Bij de ontwikkeling van alle QSVL producten, is er rekening gehouden met de meest gangbare toepassingen van Patch kasten binnen de datatechniek wereld. Er is uiteraard ook rekening gehouden met uw installatiegemak.

Kenmerken 3M QSVL Patch Kasten:

  • Breed assortiment aan Patch kasten en toebehoren, met een uitstekende prijs kwaliteitsverhouding.
  • Doordacht en degelijk design.
  • 19 inch kasten voor: Backbones, servers, mini Patch kasten en wandkasten.
  • Naast basis kasten ook de mogelijkheid zelf de kast te configureren.
  • Voorzien van installatievriendelijke Plug & Play elektronica.
  • Uitstekende deursluiting voor de 3-punts vergrendeling.


Patchkasten 42 HE


  • 19 inch Patchkasten - Patchkasten 42 HE - Basic
    Basic
  • 19 inch Patchkasten - Patchkasten 42 HE - Standaard
    Standaard
  • 19 inch Patchkasten - Patchkasten 42 HE - Individueel
    Individueel


Patchkasten 20 HE


  • 19 inch Patchkasten - Patchkasten 20 HE - Mini
    Mini
  • 19 inch Patchkasten - Patchkasten 20 HE - Standaard
    Standaard


Toebehoren Patchkasten


  • 19 inch Patchkasten - Toebehoren Patchkasten - 19 inch accessoires
    19 inch accessoires
  • 19 inch Patchkasten - Toebehoren Patchkasten - Elektro concept
    Elektro concept
  • 19 inch Patchkasten - Toebehoren Patchkasten - Kabelgeleider
    Kabelgeleider


Specifieke Patchkasten


  • 19 inch Patchkasten - Specifieke Patchkasten - Type 8
    Type 8
  • 19 inch Patchkasten - Specifieke Patchkasten - Server
    Server